Monunska

Poradi mi nekdo ohledne vztahu?

Dobry den. S pritelem budeme 6 let. Na jare si nasel slecnu do ktery se poblaznil a pak to utlo. Nechtel mi rict proc. Me je 23 jemu 22. Slecne 18. A ted nedavno nasel dalsi 15 letou ktera o me ani nevi a sklada ji lichotky ze by ji chtel jako svoji pritelkyni a podobne. Vcera se zapomnel odhlasit z fb tak jsem si vse precetla. Ke me se chova mile ale nevim proc tohle dela. Poradite mi nekdo?

Odpovědi
iceT

A teď si představ, že tohle dělal celých šest let a ty o tom ani nevíš…

Myslím si, že příliš mladí lidé, kteří jsou ve vztahu příliš dlouho, se prostě po čase začnou nudit nebo tak něco, začnou přemýšlet, co asi jim uteklo za tu dobu, co jsou přivázaní k jednomu člověku, s kolika jinými lidmi se mohli poznat…že ten pravý pro ně třeba ještě někde je. Prostě dozrají do stádia, kdy jsou ochotní zahodit všechno stávající a začít úplně znova.
Kdysi nám ve škole říkali, že kluci jsou prostě trochu pozadu za holkama, co se týká vyspělosti, tak o dva tři roky, ale asi to není pravidlem u všech. Proto holky letěly na trochu starší kluky a spolužáci je moc nezajímali.

Na to, aby z tebe nějakej chlap dělal husu, jsi ještě dost mladá, takže se pohlédni po někom, kdo si tě bude víc vážit.Času na to máš dost.

Alesh

Poradit chceš s čím?

tforro

Jsi ve věku, kdy by jsi měla pomalinku přemýšlet nad založením vlastní rodiny a umíš si představit, že otec tvého dítetě by byl tvůj přítel, který běhá za 15–18 holkama? Jste spolu 6 let,tedy od svých 16–17 let. Nikdo z vás si nic ještě neužil. On běhá a bude běhat za jinýma, protože si chce vyzkoušet to, o co byl ochuzen.

ivzez

Zdá se, že Váš „přítel“ preferuje jinou
váhovou, pardon věkovou kategorii.

Uvozovky jsou záměr. Skutečný přítel
by se k Vám choval jinak.

klumprt

Vypadá to, že je na mladé holky a že se nedovede moc ovládat. Což není zrovna ideální nastavení pro dlouhodobý vztah. Chtělo by ho to buď pustit k vodě nebo mu dát nějakým způsobem na pamětnou, nejěkou pořádnou lekci, aby si vás začal více vážit. Myslím, že když mu budete holky tolerovat, tak on si velmi rád zvykne, že mu projde prakticky všechno.

Lovecrossed

Takového člověka nazýváš „přítel“? Bych to zjistil u mé dívky, že balí jiné chlapy, tak už by pro mě nebyla dívkou, byla by pro mě děvkou. A už bych ji nechtěl nikdy vidět…

yuko

Takový Ti stojí za to? Nech ho být. Dovedeš si představit, mít takového muže na celý život? Zasloužiš si být milována nebo je Ti jedno, že si zároveň užívá s jinými?