Avatar uživatele
DusanOrlik

Poradí mi někdo,kdo má dotykáč?

Zdravím,chci se zeptat,ti z vás co mají dotykový mobil: Je lepší si k mpbilu dokoupit stylus, je s ním lepší ovládání? Nebo stačí prsty? Díky za radu popř. + a – u obou :)
Doplňuji:
jedná se o mobil: SONY XPERIA TIPO :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
natybubu

no tak záleží na tobě a a např. někdo má hodně tlusté prsty v tom případě sem pro, noa u někt. bývyjí již k tomu nevim jaak u toho to typu, no a tky jestli nemáš třeba „rozklepané“ ruce a jestli seš schopnej se trefi např. na písmenka až budeš psát sms.

Doplňuji:
a pokud by ses rozhodl pro koupi tak doporučuju tzv. skádácí protože naa světě jsou i nešikové jako já kterým se to podařilo zlomit ;')) a také doporučuj s takovou tou šňůrkou aby to šlo „navlíknout“ na mobil
doufám že sem ti vhodně a dostatečně poradily

Upravil/a: natybubu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

rozhodně stačí prsty

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Sony Xperia Tipo má kapacitní displej, takže tam je to jedno, jestli stylus nebo prst. Osobně bych řekl, že kapacitní displej se líp ovládá prstem.

Dokonce jsou i mobily, který můžete normálně ovládat v klasických zimních rukavicích. Sám jsem to zkoušel a je to dobrý. Teďka vůbec v tý zimě se to hodí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

To je individální. Osobně mi stylus nevyhovuje. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

záleží, co máš za mobil…na ten co je „stavěný“ tak, aby byl ovládán jen prsty to bohatě stačí…byla jsem ráda, když jsem mobil se stylusem (rezistentní displej) vyměnila za ten kapacitní a mohla to ťapkat jen prsty…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomas405

Předpokládám že máš kapacitní displej, k tomu stylus nedoporučuji, je to i horší než prstem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Acer

Tak ty máš sony xperia, to znamená, že máš kapacitní displej a to znamená, že stylus ti je k ničemu, protože sou 2 typy stylusu, jeden je na odporový displej, to je displej, pod kterým se skrývají malé tlačítka a funguje mačkáním těch tlačítek a kapacitní je na vlny, které jdou z ruky, takže bys potřeboval elektrický stylus a normální by ti nefungoval a to je ti pak na nic, protože xperia jsou už jen kapacitní displeje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek