Staraľová

Poradí mi někdo jestli je dobrý nápad si koupit kulmofen který ma 400W mam dlouhé a husté vlasy?

postačí těch 400W nebo je lepší 1500W

Odpovědi
Funna

taky mám dlouhé vlasy a ale když jsem tenhle „zázrak“ dostala k Vánocům, stěhoval se po jednom použití do sklepa, protože na dlouhé vlasy je naprosto nepoužitelný…a pokud s ním máš opačné zkušenosti a toužíš po něm, tak 400W je docela málo, to je jen takové pidifunítko a bude ti hodně dlouho trvat, než s ním něco usušíš…1500W už v pohodě, ale dala bych si pozor, jestli má regulaci výkonu, protože každé teplo ničí vlasy a pokud je namotáš na kartáč, kterým ten horký vzduch prochází a určitě začneš u konečků, které už nejsou nejmladší, protože nějaký ten rok rostou (nevím jakou máš délku, ale moje nejstarší vlasy mají i 5 let .-) tak je jejich „likvidace“ ještě intenzivnější…
takže za mě: sice je to zbytečný a nepraktický „krám“, kartáč a fén je mnohem flexibilnější a praktičtější…ale kdybych ho musela kupovat, tak na dlouhé vlasy určitě ten výkonější…