emoil

Poradí mi někdo jak si vydělat penize, nebo kam na brigadu?

je mi 15 a rada bych si nasla nejakou brigadu nebo nejaky privydelek, potrebuji si nasetrit nejakych 10 tisic na notebook.. ja vim neni to zrovna malo a rodice s tim zatezovat nechci.nenapada vas neco? v mem okoli jsou brigady atd. zabrane tak me vubec nic nanapada, a vencit psy se podle me moc nevyplati vzhledem k tomu ze by mi „páneček“ dal na hodinu cca 20kc.na internetu jsem cetla vselijake (podle me podvody) s lepenim obalek atd. a nerada bych naletela. prosim poradte, dekuji :)

Nejlepší odpověď
beer

Podívej se do starších odpovědí:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20vyd%C4%9Blat%­20pen%C3%ADze%20brig%C3­%A1da

Další odpovědi
Bedy

Jsi nějaká moc vybíravá. Dneska je prostě zlá doba, práce je málo a tak můžeš být ráda, že aspoň ty psi můžeš jít venčit.

Můžeš si zkusit domluvit třeba nějaký roznos letáků apod.

Mimochodem, zkus použít interní vyhledávač. Podobných otázek tu bylo docela dost – http://search­.seznam.cz/?q=brig%­C3%A1da+site%3A­odpovedi.cz&sou­rceid=Searchmo­dule_1

Orange

Dost lidí si vydělává pomocí Aukra. Buď prodejem věcí ze zahraničí nebo nákupem levně přímo na Aukru a prodejem se ziskem. Chce to ale trošku obchodního ducha a trpělivost.

Drap

Na to rada neni. Jedině musíš hledat ve svém okolí. Práce je celkově málo a pro patnáctileté téměř žádná. Jedině ti mohou pomoci znímí a okolí.