Nenaplněný

Porádí mi někdo jak na bolavý SI kloub?

Nejlepší odpověď
Michal

Pokud si z Prahy,mohu ti nabídnout masáže a terapii léčba aromaterapií a dotykovou masáž,stačí zavolat a domluvit si termín:776557232

Další odpovědi
Vicki

A před masáží nebo po ní zajdi do Polária do Modřan.Je to super na každý neduh a ještě se otužíš.Ale mělo by se tam jít víckrát.

panenka

zde vám zasílám odkaz jak na bolavé klouby tak se tam podívejte

Zdroj: http://www.o-zdravi.cz/clan­ky/jak-na-bolave-klouby--tip-na-vanocni-darek-pro-sebe-i-vase-blizke.html