Renata1605

Poradí mi někdo co s jemňoučkými a rychle se mastícími vlasy?

Odpovědi
tuCZek

ááá to máme další pubertu?
Jestli jo,tak to nezbývá ,než se o ně starat,ale mělo by to být dočasné

mosoj

Celý život jsem praktikoval a praktikuji toto :

1. V záplavě všech možných a nemožných šamponů si najít takový, který nenechává po umytí jemné vlasy a nemá žádné vedlejší účinky. Takový šampon zvětšuje objem vlasů.
Vlasy jsou po uschnutí takové na omak jakoby hrubé.
Většinou to bývá ten zdánlivě nejobyčejnější šampón.

2. Po umytí vlasů vmasírovat do pokožky ARVIT.
Potom vlasy šetrným způsobem usušit fénem.

3. Opakovat jakmile se vlasy opět promastí.
Intervaly se postupně samy prodlužují.

Zdroj: http://www.de­miclen.cz/cs/vla­sova/dixi-arvit-vlasove-tonikum-s-provitaminem-b5.html

Džuls

V nejakej diskusii som čítala, že najlepší je šampón BALEA z DM, že vraj sú lacné a kvalitné… Neviem, skús vyskúšať. Ja, osobne, používam Head and Shoulders, proti lupinám a tiež na mastiace sa vlasy. Som s ním maximálne spokojná.