dnb

Poradí mi někdo?

Může mi někdo říct, jak mám udělat, abych mohl označit danou složku jako soukromou? U každé složky to políčko je, ale nejde na něj kliknout, tudiž je složka s mojimi soubory stále přístupná jiným uživatelským účtům a to já nechci. Dá se to nějak obejít?
Doplňuji:
…to je zajímavé, já tam to zabezpečení nemám, je tam jen sdílení a tam to políčko nejde zaškrtnout, mám win XP, nezná někdo jiný způsob?

Odpovědi
anonym

Není to tak ´jednoduché´…
😉
Zálezí na tom, jaká má tvůj účet práva (a jaká práva mají nastaveny účty těch dalších uživatelských účtů), jak jsou (případně) nastaveny systémové politiky a kde danou složku vytváříš (tedy jaké ´vlastnosti´ tato složka dědí z nadřazených).
___
Kdo ten počítač spravuje? – nejlíp, když se domluvíš s tímto administrátorem.

cochee

Který máš operační systém? Já v Sedmičce u žádná složky takové políčko nemám, tak nevím…

anonym

Klikni na složku pravým myšítkem a v menu vlastnosti. Víc ti bude jasné po shlédnutí obr. http://2i.cz/24c2f2d8­0b