PORADI MI NEKDO

zda se do duchodu zapocitavaji i brigady(cukro­varska kampan)a kde mam dohledat potvrzeni z prace-ktera uz neexistuje z drivejsi doby?DEKUJI
Doplňuji:
Pardon za dvoje poslani,nechte­la jsem.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Viz 1. otázka.
Doplnění:
Sociálka vám i poradí, jakým způsobem něco dohledat, existují archivy bývalých státní podniků, které dnes již neexistují. Dále je ve specifických případech možné využít např. i svědky, kteří s vámi pracovali.