Avatar uživatele
L´ú$C&*

Poradí mi někdo?

Dobrý den. Jsem zde poprvé. Byl by někdo tak laskav a pomohl mi se tu zapojit s tím, že by mi vysvětlil alespoň po lopatě jak to tu chodí? A co znamenájí hvězdičky, jak odpovím na otázku, co znamenájí palce atd.? Děkuji MOC za VŠECHNY ODPOVĚDI!! Hezký zbytek dne! :)
Doplňuji:
Děkuji Miroslavste i afro.minervo. Moc děkuji. Vaše rady my moc pomohly! Ještě jednou díky. Mějte se hezky ;o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Takže tě tady mezi námi hezky vítám. Pročítáš si otázky a pokud víš odpověď, klikneš na odpovědět a odpovíš. Tím získáš jeden bod.
Ze začátku tě bude asi trápit, že nemůžeš odpovídat na hodně otázek, protože máš málo bodů. Neboj to se tvou aktivitou změní. Já měl nedávno taky nulu.
Co se týká otázek, to už umíš. Právě jsi položila první otázku a já na ni odpovídám.
Pokud tě má odpověď uspokojí, můžeš ji ocenit palcem nahoru (zase jako nováček můžeš jen několikrát). Pokud se ti odpověď nelíbí, dáš palec dolu. To zatím nemůžeš. Víc najdeš v nápovědě dole na stránce o bodování.
Pokud chceš po mé odpovědi ještě jednou reagovat, můžeš otázku doplnit. bohužel jen jednou.
Pak musíš položit otázku novou.
Tak a teď to víš co a jak. Přeju ti hodně chytrosti a hezké počteníčko.
A protože jsi nováček, dám ti bod tak, že tvou otázku označím jako zajímavou. Budeš tedy mít svůj první bodík. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Ještě doplním: můžeš taky vést diskuzi o svojí otázce. Odkaz je v každé tabulce pod textem otázky. Jinak by se tady diskutovat nemělo… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Tak jako vy, tak i mou slušností bude „pogratulovat“ slečně, za registraci sem ! Za pár dní praxe, všechno zjistíš a za chvilku se tady budeš procházet jako professionál, který dokáže odpovědět na většinu otázek :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek