opa

Poradí mě už prosím někdo PO LOPATĚ(krok za krokem)jak dostat tu adresu z Našeptávače­.Děkuji.

Doplňuji:
Jedna rada lepší jak druhá!Kdyby to šlo tak to už dvno udělám!!!!!Děkuji.

Nejlepší odpověď
barnajka

Snažila jsem se najít řešení svépomocí, ale jaksi se nepovedlo.
Tak jsem se sama šla poradit k dalším chytrým hlavičkám – a ejhle, odpověď je tu! :)

Takže postup, jak dostat e-mailovou adresu z našeptávače:

Jděte ve schránce do Adresáře. Nahoře tam budete mít tuto nabídku:
Zobrazit: Osoby | Skupiny | Časté kontakty | Blokované kontakty | Povolené kontakty | Export adresáře | Import adresáře.

Klikněte na „Časté kontakty“. Rozbalí se vám seznam e-mailových adres. Najděte tu „vaši“, označte ji – a smažte.

Nic víc dělat netřeba, funkčnost odzkoušena na schránce vlastní :)

Další odpovědi
arygnoc

naběhni na tu adresu myší a stlač Del.

co je na tom tak těžkého?

hanulka11

můžeš adresu označit a stisknout Shift+Delete

mosoj

Chytrému napověz ........

Hlada

Na polopatickou odpověď by to chtělo víc informací.
Co máte za systém, jakého máte poštovního klienta a jaký prohlížeč a co jste zatím neúspěšně vyzkoušel.