zjentek

pořádali jste někdo po letech sraz mateřské školy? :o

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

se spoustou lidí ze školky jsem chodil na základku a s některýma aj na střední… no a řekl bych, že s 75% jsem stále tak nějak v kontaktu… a považte že dokonce aj dvě učitelky ze školky potkávám a vypadají furt stejně a to je tomu věru 25 let…

Další odpovědi
briketka10

tak jak píše lukas.zmizik já se ségrou
dvojčetem jsme chodily do základky
i MŠ ve vedlejší vesnici dělali jsme si
srazy vždy po 5 letech a v roce 2010
po 30, přišli skoro všichni a se všemi
jsme se poznaly, sranda byla až do
rána, pilo se, tancovalo 😁

Nuk nuk

No, mohlo by to být zajímavé, ale nepořádali jsme nic takového a nejspíš ani nikdy nebudeme. U drtivé většiny svých školkových spolužáků si nepamatuji ani jméno, natož abych věděla, kde jim je konec.

Reezo

Já osobně si na ty lidi už nepamatuji. Takže si myslím, že to nemá smysl… 🙂