axel22

Porad'te prosim portal pro seznameni s rychlymi pujckami

Nejlepší odpověď
Drap

Zadej si třeba do Googlu " rychlá půjčka " a budeš mít na výběr

Další odpovědi
honza090289

pro porovnování půjček poradím http://hledej­pujcku.cz/

autacek

Čím rychlejší půjčka, tím rychlejší cesta do pekla, resp. do dluhové spirály !

Když na něco nemám, tak si to prostě nemůžu dovolit a nekupuji si to.

Pokud jsem v situaci, že mám dluh, či povinnost něco zaplatit, snažil bych se domluvit na splátkovém kalendáři, rozhodně bych tzv. nevytloukal klín klínem.

Jsemtady

Vetsina tech portalu jsou jasne podvody. Kdyz neco najdes zkoukni pak v google nazev a cislo at najdes nejake reference. Bezne najdes podvod, podvod, podvod ..
Typicky jak mas nekam volat na placenou linku, nebo nejdriv dat penize, tak je to podvod. Kdysi jsem hledal kvuli podnikani, spravne fungujou snad jen cofidis, homecredit, pak jeste provident a myslim ze jsem nasel jeste jednu spolecnost ale tam uz byl moc velkej urok. Mme nakonec pomohla banka kde jsem mel ucet a do te doby ten provident.

HMTD

Záleží jak moc rychle to potřebuješ, pokud ti stačí řekněme 20 dní tak doporučuji se ještě podívat na Bankerat. Je to aukce půjček od fyzických osob, takže se navzájem předhánějí kdo ti dá lepší nabídku, nic neriskuješ když ti nenabídnou nic slušného rychlou půjčku můžeš vzít kdykoliv. Pokud ale u Bankeratu uvedeš pravdivé údaje tak ti dají nabídku i když jsi v registru, a nejspíš i v exekuci on se vždy někdo najde. Sám tam půjčuji lidem už přes rok, tak kdyby jsi chtěl i mou nabídku stačí se registrovat přes můj odkaz, já uvidím že mi někdo přibyl a podívám se co ti mohu nabídnout, což platí i pro ostatní. Přeji ti ať si vybereš dobře firmu od které si půjčíš. Tady je odkaz: https://www.ban­kerat.cz/?refe­rent=15578

struzzo

Co se týče rychlých půjček, dobrý portál jsou Férové Půjčky. Už několikrát jsem si přes něj půjčoval a nikdy nebyl problém. Je dobrý hlavně v tom, že si tam můžete porovnat nabídky různých poskytovatelů a až pak se rozhodnout, jakého zvolíte. https://www.fe­rovepujcky.cz/rychle-pujcky