dedeg

Pořád se mi podbízí na monitoru program „chrome“. Máte s ním někdo zkušenost?

lákavé je to,že je zdarma,ale jestli mi k něčemu bude,aby mi jen nezpomalil PC.

Nejlepší odpověď
dědapetr

gooogle chrome mám a žádný problém.

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/google-chrome-prekvapi-s-novym-logem/sc-4-a-156260/default.aspx

Další odpovědi
slad08

Jestli myslíte Google Chrome, tak vám ho rád doporučím. Je to webový prohlížeč, je hezky stručný a přehledný a na víc je rychlejší ne Internet Explorer. Pracuji jedině s tímto prohlížečem.

Děda Louda

Jedná se s největší pravděpodobností o webový prohlížeč a vyhledávač Google Chrome. Je velice populární a oblíbený, nakonec i Odpovědi.cz ho mají integrovaný v oné často ignorované modré liště v záhlaví. Určitě nezklame.

anonym

pokud se obáváte zpomalení, pak příjde nejspíš pravý opak,… je to jeden z nejrychlejších prohlížečů na trhu – zrychlení práce s internetem je nejpatrnější pro uživatele kteří před Chrome používali Internet Explorer nebo Firefox.

Martina S.

10 let používám Operu a jsem s ní nadmíru spokojená.