Berušinka

Pořad Prostřeno

Jaký je Váš názor na pořad Prostřeno? Co se Vám na něm líbí a co naopak ne? Zkoušeli jste podle nějakého receptu někdy vařit?
Já se na to občas dívám, trochu mě mrzí přístup některých soutěžícíh, ale myšlenka tohoto pořádu se mi celkem zamlouvá.

Nejlepší odpověď
iceT

Docela se mi tento pořad líbí,ale nesleduju pravidelně.Nelíbí se mi to,že všichni všechno sežerou,pochvá­lí,ale mimo stůl a hostitele mají výhrady a připomínky.
V týdnu jsem se inspirovala a upekla Dunajské vlny,ale podle receptu,který jsem si našla jinde.
Nelíbí se mi jak jsou někteří zvědaví a lezou úplně všude,osobně bych určitě nikoho nepustila do ložnice.
A co mě přijde docela směšné,jak tam ze sebe někteří dělají gurmány a gurmety a jak všelijak se ještě dají nazvat,ale uvařit umí houby,akorát tak kecat jim jde.

Další odpovědi
simonkytka

No jednou se mi tam nelíbilo že tam jedna holka byla sprostá až to tam pípalo.

elektrikář

Pořady o vaření docela berou, u tohoto mi vadí těch řečí okolo.

anonym

Sledovala jsem tento pořad na RTL,bylo to mnohem lepší,opravdu to bylo o kulinářství,tady si mnohdy nejsem jistá,kolikrát už tam byla polévka s játrovými knedlíčky?Stejné moučníky?Čekala jsem více originálních nápadů.Co mi vadí,je to šmírování po bytě,nahlížení do skříní,lehání si do postelí…Co jsem podle toho pořadu zkusila,byl marcipán jedné mladé paní,který je velmi dobrý.

Zdenda KT

nejvíc se mi líbil minulý tejden jak se tam hádaly :) jinak na to nekoukam

slad08

Já jsem pravidelný divák pořadu prostřeno a celkem se mi líbí až na některé názory soutěžících. Recepty jsou celkem běžné (známé) až na některé vyjímky.

fablen

dívám se skoro pravidelně, líbí se mi některé interiéry bytů.
Zkoušela jsem už 2× moučník, kde se místo mouky dávaly pouze pudinkové prášky – byla moc dobrá a povedla se.

hanulka11

Docela se mi to líbí,/sleduji to na PC . Je jasné kolik lidí tolik chutí, ale že někteří tak jdou už s tím, že budou „šťouralové“ to se mi nezdá dobré.
Je fakt, že před 14 dny to byla síla . Divím se ,že to vůbec zveřejnili.
Zatím jsem podle nich nevařila.
Doplňuji:
Vždy přeskočím ty rádoby vtipné kecy Bouškové a Vydry

tom004

Podíval jsem se třikrát za sebou a stačí.To není pořad o vaření,ale o 25 000,–Kč.A nehodnotí se jídlo,ale osobní vztahy a vybavení interiérů,a co ten který jí,nebo nejí.A je to škoda,protože některé recepty jsou zajímavé.Takže,ne­dívám.A dopro­vodné komentáře,horor.

cubulka

Já se na něj někdy koukám.
Není to zlý pořad.
Nelíbí se mi, že soutěžící opakují stále to samé. Jako kdyby neměli svůj vlastní názor.
Také se mi nelíbí když je někdo upřímný a ostatní si o něm myslí, že je nenormální.
Vlastně je to velmi poučné o povaze lidí.
A nikdy jsem podle jejich receptů nevařila.