Illines

Porad plati-co je psano,to je dano.

Pokud se najdou chyby treba ve vypisech elektriky a to spatnym sectenim polozek ,nebo spatne zapsane placene zalohy a ja to urguji.No odpoved zadna ,neresi se to ,snad ani neslysi na mou stiznost.A casto se to s chybama opakuje.Staci k soudu jen to co je psano od nich na tom vypisu? Jde o EON.

Nejlepší odpověď
annas

Určitě platí, ale zpravidla pro jednu stranu. Ta druhá strana musí prokazovat, že její „psané“ je správnější.
Doplňuji:
Illines, měla jsem rovněž problém, reklamovala jsem spotřebu plynu. Někdo z pracovníků fy zapomněl zadat do inkasa zálohu. Upomínka, která došla, měla výhružnou formu – rozmnožený papír určený pro neplatiče. Jenže šlo o jejich omyl … ten nikdo rád nepřiznává. Sice vše dopadlo dobře, ale zbytečné papírování, žádná omluva.

Další odpovědi
IK

Platí to například v případě reklamace.
Když jim řekneš, tak nic, když podáš reklamaci tak už je to na papíře a musí se tím dopisem zabývat.