pusinka50

Pořad Peklo na talíři s šéfkuchařem Romanem Vankěm

viděli jste tento pořad, jak Roman Vaněk rozebírá složení potravin, poukazuje na množství emulgátorů? Pokládá postupně před sebe talíře, talířky, dózy a dózičky s množstvím základní potraviny, přídavných potravin a všech konzervantů a emulgátorů v ní obsažených. NEMŮŽU SI ZABOHA VZPOMENOUT, kde jsem pořady viděla, myslím, že v televizi, nemůžu najít, ve které, pochybuju, že jsem to viděla pouze na internetu, nevidím důvod, proč bych si takový web rozklikávala, když jsem ještě nevěděla, o co jde
Doplňuji:
PROSÍÍÍÍM!!! OTÁZKA ZNĚLA, JESTLI TO VYSÍLAJÍ V TELEVIZI??? Já to na stream a youtube našla, na tu „šunkovou“ pizzu jsme zrovna dnes s klukem koukali a je to fakt síla. ALE JÁ MÁM POCIT, ŽE JSEM TO VIDĚLA V TELEVIZI! NEBO SE PLETU? Ale na žádné naší vysílací stanici jsem to nenašla.

Nejlepší odpověď
Illines

V Tv nevim,ze by to bylo.Ale i ja sleduji tento porad,jak pro sve zdravi tak pro kvalitni podani jidla .Ja ho sleduji kazdy tyden,na online ke zhlednuti a zazadala jsem si pravidelne zasilani na muj email.

Další odpovědi
Damiana

Znám. Je to na You Tube. Tady máš odkaz, je tam toho hodně.

http://www.you­tube.com/watch?v=zU­OR5wUlnH8&fea­ture=youtube_gda­ta_player

Doplňuji:
http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/675505-peklo-na-taliri-gronska-pomazanka
http://www.pra­kul.cz/

briketka10

mně poslala kamarádka na e-mail zmraženou PIZZU od 4 hypermarketů šunkovou !!
a on našel v každé jen dva kousilílínky šunky ostatní byl salám !!
poznal to, protože je vyrobená od 1 výrobce i když má jiný přebal a bylo to vidět podle nějakého čísla dole E309 no hrůza :(
Doplňuji:
jéje tak aniž bych si to vídeo od Damianky přehrála tak je ta PIZZA hned první no tak jsem se spletla akorát v tom e místo abych dala cz..

Damiana

Nevím, že by nějaká TV stanice (veřejnoprávní nebo komerční) tento program vysílala. Našla jsem jenom toto, z čehož vyplývá, že jde přímo o projekt internetového Streamu. Možná jsi viděla někde v TV nějakou ukázku, to je možné.
Odkaz:
http://divatse­.cz/televize/pe­klo-na-taliri-online-ke-shlednuti/

briketka10

no a včera jsem zkoukla debrecínskou pomazánku fůůj a paštičku pro děti i když takový srágory nekupuju, tak nevím proč se to vyrábí !!