sejtanka

pořad den"D"

Tenhle pořad vysílaný na ČT1 vždy ve čtvrtek večer,mě přivedl na tyhle stránky,protože tam byl prezentován.Chci se zeptat,je tu ještě někdo,kdo sem přišel díky tomuhle pořadu?

Odpovědi
zbynekplzen

mě 🙂

SajmonModer

Ano, já! 🙂 Tenhle seriál sleduji pravidelně.

franku

Já.

fablen

taky se hlásím – tyhle stránky jsem vůbec neznala. Pořad Den D je dokonalý a díky za něj.

Bublinnka

Já taky :)

ReHu

Asi to je hodně lidí ze zaregistrovaných letos v únoru. To je vidět v profilu.

dědapetr

Viděla den D dcera řekla mi to ta.k že taky

tuCZek

i pro mně to byl zdejší „den D“