Wolfik90

Poptáváte půjčky taky všude možně?

Hledáv fakt všude, naposled jsem zadal poptávku na půjčku sem http://www.na­poptavku.cz/puj­cky/ tam jsem dostal nějaké nabídky ale co dělat když mám exekuci? jsem fakt v zoufalé situaci

Nejlepší odpověď
brillant

Ne, nechci skončit někde pod mostem.

Další odpovědi
www

Ne, naučil jsem se hospodařit i se svým důchodcovským minimem. Chce to jen reálně myslet, ne „teď si na to vezmu půjčku a řešit to budu pak“.
Běž na Google a dej slovo oddlužení, něco najdeš.

Drap

Nepoptávám, nehledám. Takovéto půjčky jsou začátkem konce.

Děda Louda

Ne.

Matthew

Já osobně nesnáším ten pocit když něco někomu dlužím. Je mi blbé se nechat pozvat i na pivo, hold taková moje povaha :) Nikdo ale nevíme v jaké situaci se můžeme ocitnout. Taky nevím kvůli jaké situaci jste se dostal do exekuce, ale řešit třeba splácení jedné půjčky další půjčkou je jen další hřebík do rakve.

zzzzz

Vyhlásit si osobní bankrot!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!
Půjčkou nic nevyřešíte!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

hanulka11

nesnáším půjčky ,nikdy se toho nezbavíte – stále se platí peníze navíc a nejste pak schopen to zaplatit.

Wang

Nepoptávám.

MarkettB

Ja jsem byla v podobne situaci, sla jsem do nebankovni půjčky, ale to jen proto, ze mi za par mesicu mely dojit velké penize (ktere se zpozdily) takze z toho důvodu jsem sla do nebankovní půjčky, a vše dopadlo dobře.