Popřejeme všichni dvěma oslavenkyním?

Hanulko,gratuluji ke zlaté příčce,a té druhé kterou ovšem nebudu jmenovat přeji všechno nejlepší k narozeninám

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Také se připojuji a přeji spousty úspěchů na odpovědích.
A ta druhá ví vo co go :D

Další odpovědi
aramah

Zlatíčka jen prší,gratuluji.

panenka

Taky se připojuji ke gratulaci jak uživatelce hanulka tak té druhé.

iceT

Ja take,ale bohuzel nevim kdo ma narozeniny.

myšpulín

Také se připojuji ke gratulaci 🙂

BEAES

Já také oběma přeji vše nej nej nejlepší, Hanulce ať se líbí na Odpovědích a té druhé, ať se splní co si přeje......
:o)))))))))))

hanulka11

Moc všem děkuji za milé přáníčko.
Doplňuji:
Nevím komu mám přát -to je nemilé.
Tak přání letí ,kdo si ho chytí toho bude.

Lásenka

Také se přidávám a přeji hlavně hodně lásky!

anonym

Já mám radost že další žena je zlatá,pochopitelně gratuluji,a narozeninové uživatelce vše krásné!!

irij

Hanulko blahopřeji. Býváš ohromně rychlá.
Blahopřeji i oslavenkyni a přeji hodně zdraví. Tím se nikdy nic nezkazí.