Popřáli jste dívkám,ženám,dív­činám, slečnám,babičkám k MDŽ?

Nezapoměli jste včera na ně?

Odpovědi
lota

Ano, popřála jsem, ne, nezapomněla jsem. Myslím, že je hezké, že ženy mají svůj svátek. Ač se mi jeho komerční využití nebo spojitost s bývalým režimem trochu příčí.

anonym

To chlapi nedělaj, protože jsou lakomý. Ta kytka něco stojí, to to radši prochlastaj v knajpě

kole

Ne, protože to není svátek žen, ale obchodníků. Krátce po revoluci, každému šlehaly od huby plameny „totalitní přežitek“ a pod, pak někdo zjistil, že se na tom dá taky něco trhnout, tak to najednou zas oprašují.