Luccaesa

Poplatky za studium vysoké školy

Dobrý den, studuji nyní prvním rokem vysokou školu, kombinované studium. Je mi 25 let a před 3 lety jsem už VŠ studovala, ale došla jsem pouze na začátek druhého ročníku a pak jsem ze studia odešla. Měla bych nyní na škole platit? Mockrát děkuji. Lucie R.

Odpovědi
Hamon

Plati se po prekroceni standardni doby studia. U bakalarskeho to jsou ctyri roky, u navazujiciho magisterskeho tri.
Doplňuji:
Preseji je to delka studia plus jeden rok. Proto u Bc. 4 roky, u Mgr. 3.