Oprah

Poplatky za recepty

Na kožní mi doktor předepsal tři masti na dva recepty,na každém bylo zaškrtnuto políčko že to hradí pojišťovna.Šla jsem do lékárny a tam se zeptala jestli budu něco doplácet i včetně poplatků a chtěli po mě 200 kč,jak je to teda možné,k čemu ty políčka teda slouží,když se podle nich nemůžete orientovat a stejně nakonec doplácíte.Děkuji za odpověď.

Odpovědi
karit

Pojišťovna hradí jen část léku, nebo třeba jen ty dva a třetí musíte zaplatit.