lucille

Jaké jsou poplatky při vstupu do registrovaného partnerství mezi osobami, které mají obě trvalý pobyt na území ČR?

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaké jsou poplatky při vstupu do registrovaného partnerství mezi osobami, které mají obě trvalý pobyt na území České republiky? snažila jsem se to najít ale bohužel neúspěšně.. tak všem mockrát děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
marci1

Uzavření registrovaného partnerství mezi dvěma osobami, které mají obě trvalý pobyt v ČR je bez poplatku.

Zdroj: http://portal­.gov.cz/portal/ob­can/situace/152/158/4­261.html