Monyszek

Poplatky u lékaře

Vím, že to má doktorka na dveřích do ordinace, ale teď si to přesně nějak nevybavuju..nevíte někdo, kolik se přibližně platí za to, když budu chtít od doktorky potvrzení na to, že mi nevadí noční služba?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne každý lékař má stejnou sazbu v poplatcích.

Další odpovědi
hanulka11

pokud ti bude dělat zdravotní prohlídku tak si může říct 200– 300kč – je to různé pokud ti jen napíše potvrzení tak 30kč-

Funna

na to se nedá přesně zodpovědět…každý má jinou taxu…já i můj otec jsme potřebovali ve stejnou dobu stejné potvrzení do práce…on to měl zadarmo…já za 230,– ☹