Lorelai

Jaký je poplatek za výměnu peněz v bance?

Potřebuji rozměnit 40 dolarů za kč. Kolik je poplatek?
Díky

Nejlepší odpověď
a623682@drdr

jak kde

Další odpovědi
quentos

proč s tím chodit do banky, většina si jich účtuje poplatek přímo nehorázný. Naproti tomu spousta směnáren staví na tom, že poplatek za výměnu peněz neúčtují.

Agneta

Asi jeden dolar:D
Doplňuji:
Když vezmou víc, tak je to nekorektní :D

Pepa25

Rozměnit nebo vyměnit? Pokud vyměnit na české koruny, tak je poplatek 1–2,5% Kalkulačka pracující s aktuálními kurzy, poplatkem a částkou na ruku je zde:
http://www.kur­zy.cz/kurzy-men/kurzy.asp?A=V&N=0&M=­USD&C=100

abecede

Nejlepší by bylo asi vážně vyměnit to v nějaké směnárně, na valuty.net bez poplatku cca 861 Kč ;)

Zdroj: valuty.net

Agneta

quentos >>> ty si myslíš, „že neúčtují“ poplatek? ten je skrytý „v kurzu“ měny, takže sice bez poplatku, ale vychází to nastejno, a zase – jak kde:D

quentos

kurzy sleduju dost často na to, abych věděl, nakolik je ve směnárnách „nehorázný“. Není.

gagaga

na stejno to v zadne bance nevyjde
vsude bude rozdil ..mezi bankou a smenarnou
ja ma prijem v eurech a vzdy je vyberu a vymenim ve smenarne ..nikdy ne v bance
i tech 40 dolaru bych v bance nemenila
ale je dulezite najit si i tu spravnou smenarnu, to je jasny

  • iv-

Agneta

:D

gagaga

tak supsup a priste jen do smenarny ..nechte si od znamych nejakou doporucit, nebo hledejte na netu podle Vaseho bydliste :)

Pepa25

No docela slušná je ta, která vychází nejlíp v odkazu, který jsem dal v mé odpovědi 🙂 I když tady v praze není problém, tady se dá vyměnit i o chlup lépe.