Bronzový

Poplatek za svoz komun. odpadu při absenci trv. bydliště?

je ze zákona možné se vyhnout poplatku za svoz. komun. odpadu pokud v daném místě nemám trvalé bydliště ale jsem vlastník té nemovitosti? A co když nemám vůbec trvalé bydliště (jsem odhlášen) to mě nikdo nemůže nutit platit tento poplatek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nemusíš vlastnit vůbec nic, včetně trvalýho pobytu a nikomu a nic pak platit nemusíš ..nejlepší je vše (včetně tý nemovitosti) darovat těm, kdo se o tebe na oplátku královsky postaraj a veřejně si užívat neplacení ..no vlastně zdrav. pojištění "jim" musíš dávat furt, to se nedá nic dělat, to je zlodějna, to voni z tebe udělaj OBZP ..no ale ostatním (včetně popelářů a ČT) už se můžeš s poplatkama fakt jenom vysmát někde z ústraní ;)
..myslím, že tohle teď bude dělat čím dál víc lidí ..až se jim nakonec podaří shodit tu "síť" ;o

Další odpovědi:

Zlatý

Vše záleží na místní vyhlašce. Přečti si ji. V každé obci to může být jiné.

Bronzový

Nevím jak jiné města, ale pokud má někdo trvalé bydliště v Ostravě na úřadě, tak poplatek za odpad neplatí:-(((

Stříbrný

Vy nemáte trvalé bydliště? Tomu nevěřím.
Odpad se platí dle vyhlášky obce, třeba jen za nemovitost.

Zlatý

Asi by ses mohl jedině odhlásit z trvalého pobytu v ČR, s tím, že budeš pobývat v zahraničí.

Bronzový

Jako u všech otázek na placení za odvoz odpadu: není možné odpovědět bez znalosti obce, liší se to!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.