Poplatek za směnění ?

Ahoj,
chci se zeptat jaký je poplatek za směnění, když bych chtěl např. směnit 100 000 CZK do NZD ? (novozélandský dolar)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Poplatky většinou nejsou,co vím, tak to účtovala jen česká spořka, doufám, že od této zlodějiny už upustila:-)

Na 100 litrů seženeš lepší kurz, oslov individuálně směnárny.

Další odpovědi:

Stříbrný

2 procenta. Ale pozor - příjde na to, jaký kurz počítá. Zpravidla mají svůj, už manipulovaný, a pak si mohou dovolit měnit bez poplatku, což vypadá hezky, ale levnější to nemusí být :DDD

Bronzový

Obecně: směnárna nebo banka vydělává hlavně na rozpětí nákupní - prodejní kurz a jen někdy také na poplatku - především nebankovní směnárny už ho odbouraly. Čím exotičtější měna, tím větší rozpětí (nebo ji vůbec nevedou).
Konkrétně: např. valuty.net dnes nabízejí NZD za 18,38 bez dalších poplatků

P.S. Asi jsi špatně pochopil odpověď Drapa na předchozí otázku, tolik peněz nepotřebuješ měnit na NZD, minimálně zpáteční letenku koupíš tady a za koruny ...!

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 208
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.