Popište mě prosím umístění dvou smyšlených postav tak, aby to mohlo být pravdivé.

>Potom se toho stalo najednou tolik, že si John ani nestačil všechno naráz uvědomit. Vrazil do někoho či něčeho velice pevného, zavrávoral a spadl. Přitom se uhodil hlavou o sloup pouliční lampy tak, až mu spadly brýle. Nad jeho hlavou se ozval zvuk rozbíjejícího se skla. Na chodník kolem něj i na něj samotného začaly padat skleněné úlomky. Známý hlas tiše zaklel. John totiž vrazil do lampáře, pana Leadbettera, který díky tomu prorazil svým rozsvěcovačem skleněný kryt lampy vysoko nad nimi. (Pan Leadbetter měl hůl s hákem na konci, kterým pouštěl plyn v lampě, a s hořákem, kterým ji zapaloval.)<

Jak musel lampář stát, aby se John uhodil? John šel jednou nohou ve škarpě a druhou po chodníku.

Odpovědi
Mili @

No – přinejmenším John musel mít, pokud takhle šmatlal, už pěkně přebráno.....
😁

led

Smyšlená odpoveď:
Lampar sedel na bicykli, už bola moderná doba.začiatok 19.storočia. A John bol totálne spitý. Nie nadarmu sa hovorí: opitý z krčmy nelez…