Popišeš svůj sexuální život názvem filmu?!

Já,třeba 9 a 1/2 dne 😁

Nejlepší odpověď
Drap

škoda že nenatočili Temno, to by bylo myslím výstižné, ale Zítra to roztočíme drahoušku bych taky mohl použít

Další odpovědi
Andělé

Šípková Růženka aneb Robinson Crusoe…

ondra07

Hmm … :D
Já bych mohl použít přísloví: " Kdo si počká, ten se dočká " :D
Nijak na to nespěchám, jsem přeci ještě mladý…
Ale jinak dobrá otázka barbakane, ty nikdy nezklameš svým humorem :)
(viz. otázka- „chci být veterinářem“ a odpověď- „Člověka se zeptáš co ho bolí,trápí,ale u takové kravičky je to obtížné.“ :DD Dobré..)

anonym

Vojna a mír, a ten mír vždy hóóóóóódně dlouhý.

dudu

Dříve bez komentáře – už si nepamatuji, nyní „Utrpení mladého Boháčka“.

Jikra

Obušku, z pytle ven! Hmm, ale to je asi tak všecko!

iceT

Prci,prci,prcičky a Horem pádem…

…nemá být ten název 9 a 1\2týdne? 🙂
Doplňuji:
Briketko,mě to právě taky znělo moc krátce,ale co,hlavně že jsme se opět pobavili,ne?

KdoSiOdJinud

Stylem filmu? Jasnej Forrest Gump 😁

akvidzerp

pelíšky a nebo Dobyvatelé ztracené archy:)

briketka10

barbakane ty se opičíš :DD
Doplňuji:
iceT máš pravdu, úplně tady chrochtám smíchy, jen 9 a 1/2 dne ??
:DD

pusinka50

Na žádnej katastrofickej výstižnej film si ted nevzpomenu, takže tak nějak jako „Na samotě u lesa“ ☹

pizlicka

kráska a zvíře:-)

fablen

Nebezpečná rychlost
Zastav a nepřežiješ
Musíme si pomáhat

Filmy v uvedeném pořadí 🙂. Prima dotaz od barbakana !!

Petra09

Hotel paradise:-)

briketka10

barbakane nechala jsem se opít rohlíkem a skočila jsem na tvoji fintu a iceT dává mou odpověď to je jasný :DD