zdeny

Popis otázky !!!

Kolik z Vás by si znovu přálo mít popis otázky uveden pod otázkou, mně to tam docela chybí a zdržuje. Vím že to tu už padlo, ale fakt mě to docela nebaví. Kdo ví jak to provozovatel myslel dobře ?!!
Doplňuji:
Jestli potřeboval víc místa kvůli nové reklamě tak snad stačí dát menší počet otázek na stránku !!!

Nejlepší odpověď
vagra

Posledně jsem se ke stejné otázce nevyjádřil.
Myslím si,že před tou úpravou,byly otázky přehlednější a je faktem,že jsem nemusel mnoho otázek vůbec otevírat,protože jsem hned viděl,že jsou pro mě nezajímavé.Obzvášť v případech,kdy popisek neměl s titulkem nic společného,což se tady stává.
Bejvávalo na Otázkách líp a ne každá inovace,znamená zlepšení.

Další odpovědi
anonym

asi to myslel dobře, titulek by měl být výstižný a teoreticky by se měl bez plného popisu v přehledu obejít … ale to je jen teorie, praxe je taková že za titulek mnozí často vyberou něco jako „POMOOOOOOC“ a to skutečně bez popisku nevypovídá o ničem

//

pokud se mají definitivně zrušit popisky v přehledu, pak je nutné při pokládání dotazu dát tazateli jasně na jevo, že titulek zkrátka musí být dostatečně popisný

ReHu

Mě popisky pod otázkou také víc vyhovovaly.