fortin

Pootočím v GIMPu obrázek?

Gimp (http://docs.gim­p.org/) je výborný na různé efekty a úpravu obrázků ale skenoval jsem fotku a je zešikma.

Nejlepší odpověď
Alegro

jj jde to.. bohuzel si nepamatuji jak se jmenuje ten nastroj… gimp uz dlouho nepouzivam…

Další odpovědi
pitris

ano jde to, následujícím způsobem:
zapni GIMP, otevři obrázek, dále Nástroje → Nástroje transformace → Rotovat…nebo až otevřeš obrázek zmáčkni Shift + R…jedna taková malá poznámka, nepoužívám Windows tak nevím jak moc se liší moje verze od tvojí, toť vše.