Anonymky

Pooomoc Pište

Ahojiky mame mensi problem s kamaradkou,kazdy se ji libi,a kazdymu dela do kluka..I svoji nej kamosce Adě!!!!!Uz to fakt kazdyho stve"""!!!Nevime co mame delat!!!Mohli by jste nam poradit???Pro­ooosíííme víáás o to moc=o*

Nejlepší odpověď
anonym

hele holky,seberte se aspoň 3–4 a vemte ji někam na sklenku a až pujdete domů,tak ji dejte pořádně na „BUDKU“,a uvidíte,že bude po problémech,to by jste nevěřily jak tento argument(facka)fun­guje,kdybych to na vlastní oči neviděl,tak bych tomu nevěřil.VĚŘTE !!!!!!!!!

Další odpovědi
ReHu

Podle stylu psaní a vyjadřování mi přijde, že uvedené slečny asi na sklenku ještě nemohou.
A pokud dělá do kluka své nej kamarádky, asi bych jí řekla, jak moc si váží toho kamarádství a za další, co na ten kluk???

Nuk nuk

Nemohu poradit nic lepšího, než si s tou „kamrádkou“ nějak rozumně promluvit. Je také otázka, jestli ona sama s těmi kluky koketuje a třeba i záměrně, aby Vás naštvala, nebo jestli je tak přitažlivá, že kluci jdou dobrovolně za ní.
Pokud je to hlavně z její strany, promluvte si s ní, zkuste jí vysvětlit, že se vám její chování nelíbí.Na druhou stranu, pokud z toho nevyroste, nešťastná jednou bude ona, ne vy. Nestálost moc radosti nepřivodí.
Pokud je to tak trochu i ze strany těch kluků, pak to svědčí i o jejich vyzrálosti. Předpokládám, že jste všichni náctiletí a v tomhle věku jsou kluci ještě v podstatě děti. Jejich vztahy k Vám jsou spíš taková hra a málo který z Vás to myslí vážně, ať už s vámi nebo s touhle „kamrádkou“. Pak vám nezbývá, než si na toho opravdu pravého ještě pár let počkat, než dospěje a bude schopný opravdového vztahu.

Michal

Vyřaďte ji ze svého kruhu.Tvrdý ,ale zabere to.Ani slovo s ní!