Kuře

Pony Club?

Dobrý den, chtěla jsem se jenom zeptat na to, jestli byste mi doporučili si objednávat balíčky od Pony Clubu. Mě to přijde super, řekla jsem mamce že si to přeju k Vánocům. Jenom mě zajímají vaše názory. Děkuji za Váš čas
Doplňuji:
Neptám se na Howrse apod., ale JAKÝ MÁTE NÁZOR NA PONY CLUB…

Odpovědi
bubukaa

pokud tě baví koně tak si založ howrse je to super hra ♥ a jako sponzora napiš hanush :)

LaDy MuSiC

Jestli se ti pony club líbí, nemám nic proti tomu aby si ho někdo objednával. Myslím, že pokud tě opravdu zajímají koně můžeš si kupovat i časopis Pony. Jen pozor, jestli si chceš vzít pouze první balíček, který máš na letákách ( myslím, že jestli setřeš všechny zlaté podkovy, tak máš celý balíček zadarmo a platíš jen poštovné a balné a druhou zásilku za kterou bys platila třeba 200 korun si můžeš kdykoliv zrušit), Kdyby ti totiž přišla první zásilka a ty by sis chtěla zrušit tu druhou, za kterou platíš už hodně peněz, tak to většinou nechtějí v Pony klubu nechat zrušit a ty si pak tu zásilku musíš nechat poslat a musíš za ni zaplatigt. Mě osobně moc koněnezajímají, ale kdby to byl Dogs club tak bych si t rozhodně objednala :)

Vlk-Gabriela

S Pony Clubem nemám žádné zkušenosti, tak Ti celkově neporadím. Doporučila bych nechat si zaslat první objednávku a podle ní se rozhodnout. Avšak nejdříve si pečlivě přečti všechno o Pony Clubu na internetových stránkách.

Zdroj: http://www.po­nyclub.cz/