SonsyMite

Ponocování

Co nás k tomu vede?
Vždy si řeknu že půjdu spát v 11, a stejně do postele nevlezu dřív než ve 2. Taky to tak máte?

Nejlepší odpověď
quentos

Mám, jen s tím rozdílem, že si žádná předsevzetí v tomto ohledu nekladu ;{))> jsem zkrátka sova, takže se mi v noci nejlíp pracuje – pokud tedy zrovna nemusím brzy ráno do práce, vyhovuje mi být dlouho vzhůru. Taky je tehdy na práci božský klid.

Další odpovědi
xko

Většinou 90% taky :D a někdy i ve 4 ráno když druhý den nikam nevstávám :D sice vstávačka třeba v 9 ale jsem OK :)

Lukasy

Mám rad noc kdysi jsem kolem 6 hodiny chodil domu najedl se a šel spát a pak třeba do 15hodiny spal. Někdy jsem nespal třeba i 3 dny vubec, ted vytržím sotva do pulnoci.

venkovan

Pčes oběd nerad spím, raději se najím.

manon

…mám rád tie chvíle, keď noc je mladá … :) (Miro Žbirka)