Hamon

Ponese někdo z MPSV odpovědnost za zpožděné výplaty dávek?

Nemyslím řadového referenta, ale někoho na řídících pozicích, řekněme od ředitele odboru výš.
Zákaz používání aktuálního systému soud vydal už před téměř dvěma roky. I když rozhodnutí nebylo praovomocné a právní moci nabylo až před dvěma týdny, je to dost dlouhá doba na to, aby se Úřady práce na tuto alternativu připravili. Nevěřím, že někdo, kdo je v řídící pozici, tohle nedokázal domyslet…

Nejlepší odpověď
Drap

Ze zkušenosti lze usuzovat, že potrestán nebude nikdo a úhradu zaplatíme my, daňoví poplatníci.

Hamon

fuj, připravily :)