Pomůžou mi činky?

mam hubene nohy,kamaradka mi poradila at si koupim cinky na nohy a chodim snimi aspon doma,pomuze mi to do noh pribrat?

Nejlepší odpověď
rynek878

mrkněte se zde,podobná otázka tu padla:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-slysela-jsem-ze-intenzivnim-posilovanim-nohou-nohy-jeste-vic-pribiraji-na-mohutnosti

Další odpovědi
anonym

Nemyslim,ze by ti nohy pribraly,budou jen slachovite,jako maji zeny,ktere se casto muci v posilovnach,co by jine daly za stihle nohy!Berte je takove jake jsou i za vami prijde rada jinych pro radu,jak na stihle nozky!