VampGirl

Pomůžete mi s tvorbou webu na webnode.cz?

Začala jsem tvořit webovou stránku na webnode.cz a několika věcem nerozumím.

  1. Když na stránce něco změním, objeví se vzkaz, že změny nebyly publikovány. Vždy kliknu na publikovat, objeví se potvrzení, že stránka byla publikována. K čemu je toto publikování dobré?
  2. K čemu slouží identifikátory? Vysvětlení tam sice pod otazníkem je, ale nějak jsem to nepochopila…
  3. Všimla jsem si, že stránka, kterou vytvářím je na internetu normálně přístupná v mé rozpracované verzi. Nešlo by tomu nějak zamezit, dokud web nedotvořím?

Děkuju za všechny rady. 🙂

Nejlepší odpověď
SpeedyCZ

Webnode.cz vůbec nedoporučuji… Sám jsem ho měl a pořád mě nutil k vyplnění nejnedůležitějších údajů jako PSČ, město a ulice, jméno za svobodna (pokud jste ženatý) atd… Zkus webgarden.cz sám na něm mám stránky a ten kdo na něj půjde nemusí psát pořád tvojestranka.web­node.cz ale tvojestranka.jex­.cz… Můžeš nastavit soukromé stránky takže dokud je nedoděláš tak je nikdo nevidí… Navíc je tam diskuse přímo s autory, takže ti poradí… A ještě jednou… WEBNODE NE!!!

Další odpovědi
anonym

já používám www.websnadno.cz a jsem velice spokojený.