Pomůžete mi s tiskárnou?

Ahojky všichni. Mám problém se zrušením tisku v tiskárně HP Deskjet F2100 .Již delší dobu chci odstranit dokument,ale nějak se nedaří a pokud chci vytisknout další,je zařazen do fronty,ale odstraňování předešlého se nepovedlo.
Doplňuji:
Kluci díky.Udělal jsem reset PC a už to šlape. Ještě že vás tady mám. 🙂

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vyresetovat paměť tiskrány. odpojit od elektřiny na minutu a pak zase zapnout

a ve Windows frontu tisku (ovládací panely > Tiskárny > 2× na ní kliknout) zobrazí se nějaký obslužný program a heldejte tisková fronta nebo co se tiskne, nebo nějaké synonimum.

Další odpovědi
anonym

S tím má manželka také trochu problémy, hlavně když se jí povede tisk více stránek a nechce ho, tak vytáhne veškerý papír se zásobníku, pak zadá zrušit tiskovou frontu a to se jí nepovede, nebo vypne tiskárnu, pak jí zůstene v tiskové frontě neodstranitelný tis, nejčastěji se mi to povede tak, že dám do zaplé tiskárny papír, provedu restart PC a pak to ještě pár stránek vytiskne a je klid. Ale už se mi stalo i to, že nepomohlo nic, nešlo tiskárnu ani odebrat, tak jsem musel kompletně odinstalovat ovladač tiskárny, pak jsem provedl restart a následně opět nainstaloval ovladač a byl zase klid.

anonym

Barbakane, chtěla jsem se Tě zeptat na ty smlouvy. Asi jsi to už ale zvládl vyřešit, viď? Obávám se, že korespondence nám nefunguje proto, že sis uzamkl profil. Nevím zda mám pravdu, ale jiné řešení mne nenapadá.