afro.disiak

Pomůžete mi s těmito výrazy? II.

dobrí den. pomůžete mi prosím s těmito výrazy co znamenají. předem děkujy

kardiostimulátor
korupce
hurikán
hurtovat
narkolepsie
hinduizmus
hinduismus
buddhismus
jakuza

předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Zde jsem to vyhledala, tak se koukněte:

Kardiostimulátor – přístroj k srdeční stimulaci elektrickými impulzy

Korupce – úplatkářství, podplácení; korumpování

Hurikán – místní název pro vyvinutou tropickou cyklonu, mohutnou vichřici v severních částech Atlantského oceánu; uragán

Hurtovat – spěchat, naléhat, lomozit

Narkolepsie – chorobná spavost projevující se záchvaty krátkého spánku

Hinduizmus – široký indický náboženský proud

Hinduismus – široký indický náboženský proud

Buddhismus – indické nábožensko-filozofické učení o cestách k dosažení nirvány

Jakuza – Japonská mafie