Avatar uživatele
anonym

Pomůžete mi s tajemným předmětem ?

http://www.ulo­zisko.sk/622924/t­elc_070.JPG
Doplňuji:
Zobrazuje se to v prohlížeči Opera! . A jak se dívám, některým to jde!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, ponovotny před 3945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak komu se nezobrazuje ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/622930/tel­c_070_1_.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

No bud se tady nekdo pekelne nudi.. nebo se mi to nezobrazuje
tipl bych to prvni …:D
Doplňuji:
tak .. Oprera nic firefox taky ne ..ale IE v poradku videl nevim nezda se to cele ..
D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Pravděpodobně to sloužilo něco na vytahování věcí třeba ze studny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Pár ozubených,do sebe zapadajících kol,na cívce kus lana a na laně nějaké závaží,tipla bych starodávný louskářek na ořechy,ale to bude asi pěkná blbost,co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mně se to také nezobrazuje, takže přehodnoť svůj dotaz a začni už konečně klást aspoň trochu chytřejší otázky, než doposud pokládáš, zatím mám z tvých otázek dojem, že tu jsi v pořadí třetím nickem jednoho z uživatelů, který také pokládá velmi často tak „chytré“ otázky, že by člověk brečel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

každopádně je to náhon, ale není z toho patrné co to pohánělo (bylo to nahoře), možná nějaká hračka
Doplňuji:
a je to zpřevodované do rychla a na konci přibržděné šnekem, aby se to točilo dlouho

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A nemohla by to být třeba kominická koule na vyčištění komínu ? Dnešní koule vypadají jinak, ale možné to je. Na komín by se to možná postavit dalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Toto by mohl být tak maximálně ventilátor z 19. století. 😉

Koule by měla mít pod sebou prostor aby mohla roztočit kužel (dle tvaru by ten pohyb měl být zrychlující se) a něco nahoře se pak díky převodům točilo, možná by to zvládlo namotávat nit či bavlnku, ale o tom pochybuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To vypadá na kolovrátek. Když si zvětšíte obrázek, nahoře je převod pro vřeteno. Zrychlení je kvůli lepšímu vytahování příze ale slouží hlavně k reverzi otáčení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pusinka50, nikdo Vám přece nepřikazuje , abyste odpovídala na „chytré otázky“ a pokud máte dojem, že jsem nějakým třetím nickem z jednoho z uživatelů – dokažte to !

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

No, neber si to osobně, ono se jedná o tvé otázky, kterými se nechceš dozvědět nic nového či zajímavého pro sebe, tedy nejde o otázky, které by ti přinesly nějaký užitek a dozvěděl jsi se z odpovědí něco, co tě zajímá. Otázky kladeš bez příčiny a vesměs jsou bez myšlenky, nechci použít slovo hloupé . Nic proti tobě osobně, neznám tě, ale odpověděla jsem ti dnes poprvé na tvou otázku a má odpověď byla poslední, když to bereš jako osobní urážku a nezamyslíš se nad sebou a stupiditou tvých otázek. jelikož je tu ještě jeden pán, který pokládá stupidní otázky, jen aby řeč nestála, myslela jsem, že to je jeho třetí profil, tak se omlouvám, jestli to tak není, myšlenkově jste si blízko

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Obdivuji Dr.Axla, který ocenil pusinku50 palečkem. Asi ví, o co se jedná!

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby