Pomůžete mi s objednáním elektrického hrnce?

Já a bratr chceme mamce koupit na Vánoce elektrickej hrnec na zavařování, jelikož jsem o 5 let starší než bratr (je mi 15) budu hrnec objednávat já, jenže jsem to nikdy nedělala, a vůbec nevím jak na to, můžete mi prosím pomoct? Přemýšlela jsem, že by jsme mamce koupili tento hrnec http://www.levnyelektro.cz/… přijde mi jako dobrý, ale nevím, protože se v tom neorientuji, můžete mi prosím ještě říct, jestli tento hrnec je dobrej nebo jestli mám koupit raději jinej? (budeme ho používat na zavařování okurků nebo hub). A kdybych to objednala, tak jak to mám objednat? Dobírkou? nebo jak? Nejlepší by asi bylo, kdyby přišel k nám pošták s tím hrncem, a já bych mu dala z ruky do ruky peníze a akorát to jen podepsala..... šlo by to? A jak se to jmenuje? (abych věděla co zaškrknout) dděkuji moc.....
Doplňuji:
drap: dobře, děkuji, geco: ne, nemáme zbytečné peníze, ty peníze sme si s bráchem těžce našetřili, abysme udělali mamce radost, viděla jsem jí jak si ten hrnec hledá na internetu, a vím, že novej potřebujeme. Zavařujeme okurky nebo houby, zavařuje je mamka s tatkem, jak?-nechápu tu otázku, prostě dají do zavařovací sklinky ty potřebné suroviny, zavřou ji a dají ji to toho hrnce) A já nezavařuji, to rodiče, asi sem se špatně vyjádřila, omlouvám se.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a) zavařujete??
b) zavařujete jak? a co?
c) zavařuješ někdy - od začátku (umejvání, nakládání do láku) ty sama - a nebo spíš rodiče?
__
Takový dárek nekupuj - podle mne - víš houbeles, co potřebujete. A byly by to vyhozený peníze.
;-)
Domluv se s rodiči - a pokud máš nějaké peníze ´navíc´, dej jim je.

A nebo sobě a bráškovi kup to, co se vám líbí, klidně i ´blbostě´, hlavně, ať máte radost...
;-)
Doplňuji:
Ad Doplnění:
Ne, vyjádřila ses ´rozumně´...
;-)
A jek jse ti napsal - buďto dej/te ty peníze rodičům - ať oni rozhodnou, co potřebujete (koneckonců - i ty vaše ušetřené pochází od rodičů) - a nebo si s bráchou udělejte ´radost´ - a třeba je promlsejte.
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Kupte takový aby měl časovač i termostat. Jinak je to jedno. Liší se to jenom materiálovým provedení. Nejdražší jsou nerezové.
http://www.kasa.cz/…
Doplňuji:
http://www.ceskatelevize.cz/…

Zlatý

Ano, nejlépe dobírkou. Pokud to pošta přinese do bytu, nevyžaduje průkaz totožnosti. Chce jen podpis a peníze.

Zlatý

Taky se přikláním k názoru dát mamce či rodičům peníze nebo část peněz,aby si mohli dárek vybrat sami.

Je to k ničemu,ať máma vaří v tom co je domácí,nejanči s nějakou specialitou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.