Maniak658

Pomůzete mi s hledáním holky jaká by měla být podle vás ta pravá.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ne to ti nikdy nepomůže
to musí být takový záblesk až ji uvidíš, že tě začne šimrat v břiše a ty pocítíš, že je to ona , že bez ní nemůžeš být

Další odpovědi
quentos

jak to začneš takhle aktivně hrotit, tak nic nepřijde – znám to od sebe.
Nech to plavat a vono to přijde samo.

ten který je

Je to jako s rybařením.Když si moc přeješ chytit rybu,tak nic nechytíš a když na to nemyslíš a nepočítáš s tím – přijde štika jako hrom.:-D

anonym

Nepomůžu,proto že podle mne tu pravou už mám! 🙂

venkovan

Každá holka je pravá, jen my zpravidla nejme ti praví.
A ta která podle mne je ta prává třeba není pravá pro tebe.
Třeba hodně ošklivá aby za ní nelezli chlapi, bez peněz, aby mi nevyčítala každou korunu kterou do domácnosti přinesla, nepořádná aby nás nechodili vyjídat návštěvy ,…

Deli

Musí mít smysl pro humor!