Pomůžete mi s hledáním ?

Ztratila se mi Babička.Co mám dělat?
Doplňuji:
Už jsem ji našel,potvoru,le­žela pod Klabzubovou jedenáctkou!

Nejlepší odpověď
badisko

je malo hodin babi chodi z hospy az kolem 10;25…vis jak to maji se spanim …podrimuji pres den a vecer si davaj do trumrety .....ale ty uz se zamysli nad LDNkou pokud stracis lidi…

Další odpovědi
Conchus

Doporučuji zkusit v antikvariátu, nebo ukrást ve veřejné knihovně.

sevos

Nech si ji nadělit pod stromeček.
Doplňuji:
Obrázkovou.

manon

Pod postel ses koukal?
Doplňuji:
Nebo možná…nevzal jsi ji s sebou na dovolenou a nezapomněl tam? :)

Sůwa

Kuk, tady jsem. Sice s malým „b“, ale trojnásobná 🙂

anonym

🙂