kamila44444

Pomůžete mi s aktualitou do zeměpisu..?

Mám na úterý mít aktualitu do zeměpisu ale vubec nevím kde ji mám sehnat.Na internetu jsem našla jen staré a potřebuji nějakou aby byla co nejnovější.Je jedno čeho se to přesně bude týkat ale musí to souviset se zeměpisem.Pro­sím..!!

Nejlepší odpověď
RQLM

nevim, jestli je to nove, ale nedavno jsem zjistil, ze za nejvysi horu evropy uz se nepovazuje Mount Blanc v Alpach, ale Elbrus v Uralu

Další odpovědi
www

Aktualita ve škole nemusí znamenat vždy jen to nejnovější, ale například to, co jste nebrali, nebo to, co se stalo tam, případně jinde.
Podívej se např. sem

Zdroj: www.zemepis.com/

Syd

Co třeba něco o nově vzniklým Jižním Súdánu?

venkovan

Ledotoky na Antarktidě.

arygnoc

RQLM:

no to je hodně bradatá aktualita :)))))

co třeba fukušima?