Pomůžete mi prosím stylisticky upravit větu?

Došlo k požáru,který se rychle rozšířil na celý objekt a do příjezdu hasičů byl zničen.

Nejlepší odpověď
Hlada

Došlo k požáru, který se rychle rozšířil na celý objekt a zničil jej ještě před příjezdem hasičů.

Další odpovědi
anonym

Co bylo zničeno, ten požár nebo objekt?
Pokud byl zničen objekt, tak bych doplnil „byl objekt zničen“; pokud byl zničen požár, nahradil bych slovo „zničen“ požár uhašen. Trošku tu větu rozvinout, aby bylo jasné, co bylo nebo nebylo!

Pájo

Změnil bych podměty, aby sdělení bylo více jednoznačné.
Protože je tam TEN požár, TEN objekt…

Došlo k požáru, oheň se rychle rozšířil v (po) celé budově a do příjezdu hasičů ji zcela po- / z-ničil.

venkovan

Vyber si.

  1. Rychlý požár zničil celý objekt před příjezdem hasičů.
  2. Když hasiči přijeli k požáru, celý objekt byl ohněm zničen.
  3. S ohledem na daňové reformy, hasiči kteří neměli na naftu do své techniky, k požáru přiběhli jen s kýbly a konvemi. Nebylo již co hasit, oheň celý objekt zničil.

V parlametnu o tomto zásahu poslanci rokovali. Než se dobrali výsledku, proběhly dvoje řádné parlamentí volby. Mezi tím byl objekt opět obnoven.

bolak

„V místě blablabla došlo k požáru, který se následně rozšířil na celý objekt a zničil jej ještě před příjezdem hasičů.“

Předpokládám že do příjezdu hasičů byl zničen OBJEKT nikoliv požár, protože pak by tam místo spojky „A“ muselo být „ALE“.

Syd

Nějak tam nemůžu najít nedostatek, snad jedině že místo „a“ by možná bylo logičtější „, avšak“. Možná ještě slovo zničem by se mohlo nahradit třeba uhašen nebo zlikvidován, nejsem si totiž jistá, jestli jsem někde slyšela spojení zničit požár.

hanny 2

Je to stylisticky úplně dobře.
Aspoň mě se tak zdá,nějaké mouchy bych tam nehledala.

WeeBear

Došlo k požáru, který se rychle rozšířil na celý objekt, který byl do příjezdu hasičů zničen.

planetka04

Předpokládám, že byl zničen objekt, protože požár by byl uhašen … „Došlo k požáru, který zničil celý objekt (ještě) před příjezdem hasičů.“