Avatar uživatele
zjentek

Lze najít na internetu jmenný seznam managementu a zaměstnanců laboratoří JE Temelín včetně jejich kontaktů?

Doplňuji:
díky za navrácení otázky po třech dnech ..pořád mě zajímá odpověď, i když už teď víme, že nejsem z kontrašpionáže FBI :o

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Osobně se domnívám, že ne (pokud se ptáš na všechny zaměstnance) – zbytečně by byli vystavení možným ´tlakům´.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

To spadá pod ČEZ seznam managementu (správní rada, dozorčí rada a ostatní darmožrouti) dohledat půjde, ale seznam zaměstnanců v pracovněprávním vztahu dohledat nepůjde, je to ochrana osobních údajů.
Chceš si s nimi dopisovat jo? 😁

Mimochodem .-)))
Ono když někdo nezná odpověď, tak rychle otázku maže, aby znemožnil odpovědět i ostatním a necítil se jak deb..:-))) Jinak nechápu, proč by toto mělo být smazáno:-)) Otázka to je, je originální. Jaký měl důvod? ostatní?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Našla jsem:-))) Zavolej mu sem +420720991591 😁

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a kdo to má bejt? Volal jsem a ten prej nedělá s jádrem ..jedinou odstředivku prej viděl ve Frýdku -Místku na nějaký starý pračce z Romo Fulnek :o

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

😁

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to je nefér ..sobě sis dala 12 déček a mi se řehtáš jen za tři ..to je jen čtvrtina srandy té tvé srandy ..za to budeš pykat :o

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..vypustím ti bazén ..tím to sousedům trochu osolíš :o

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

:oooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­oo

je to lepší?

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

zzzzz: to je kravina né? Podle tý tvý teorie, že když neznám odpověď na otázku, tak ji raděj rychle smažu, by tady teda zůstaly otázky jen od tebe a petry15 ..kdybych mazal, čemu nerozumím. Aha ..takže mám vlastně alibi :o ..hjo a k tomu čezu a temelínu- schválně, pošli odkaz na kontakty těch co seděj v kanclech v Temelíně ..schválně, zkus ,)

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Ti co sedí v kanclech jsou řádoví zaměstnanci, na ty kontakt nenajdeš. To oni ani zveřejnit nesmí. A já nejsem z Ovy:-)))

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak snad se můžu dovolat na nějakou inženýrku z osobního JE Temelín né?

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

JE TemelínJaderná elektrárna Temelín

ČEZ, a. s.
JADERNÁ ELEKTRÁRNA TEMELÍN
373 05 TEMELÍN – elektrárna
tel.: 381 101 111
fax: 381 102 298

http://www.cez­.cz/cs/o-spolecnosti/kon­takty-skupina-cez/elektrarny.html

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a to je na tu inženýrku jó? :o

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

to je do Temelína do JE nejspíš na recepci:-))
Se nech přepojit, si budou myslet, že jim volá Ruda z Ostravy 🙂

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Ne ty, mazal maže to na co neví odpověď, tak to hned považuje za otázku proti pravidlům:-))))
Ty se tak záludně ptáš, že zrovna na ty tvoje otázky nikdy neumí odpovědět:-))) Proto si tu nejspíš nejvíc mazaný uživatel:-DDD
Hele a víš že tvrdí, že si Bolák:-DDDDDDDDDDDDDDDD

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak to by nešlo ..bolak je vzdělanej člověk :o

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek