zjentek

Lze najít na internetu jmenný seznam managementu a zaměstnanců laboratoří JE Temelín včetně jejich kontaktů?

Doplňuji:
díky za navrácení otázky po třech dnech ..pořád mě zajímá odpověď, i když už teď víme, že nejsem z kontrašpionáže FBI :o

Nejlepší odpověď
anonym

Osobně se domnívám, že ne (pokud se ptáš na všechny zaměstnance) – zbytečně by byli vystavení možným ´tlakům´.

Další odpovědi
zzzzz

To spadá pod ČEZ seznam managementu (správní rada, dozorčí rada a ostatní darmožrouti) dohledat půjde, ale seznam zaměstnanců v pracovněprávním vztahu dohledat nepůjde, je to ochrana osobních údajů.
Chceš si s nimi dopisovat jo? 😁

Mimochodem .-)))
Ono když někdo nezná odpověď, tak rychle otázku maže, aby znemožnil odpovědět i ostatním a necítil se jak deb..:-))) Jinak nechápu, proč by toto mělo být smazáno:-)) Otázka to je, je originální. Jaký měl důvod? ostatní?

zzzzz

Našla jsem:-))) Zavolej mu sem +420720991591 😁

zjentek

a kdo to má bejt? Volal jsem a ten prej nedělá s jádrem ..jedinou odstředivku prej viděl ve Frýdku -Místku na nějaký starý pračce z Romo Fulnek :o

zzzzz

😁

zjentek

to je nefér ..sobě sis dala 12 déček a mi se řehtáš jen za tři ..to je jen čtvrtina srandy té tvé srandy ..za to budeš pykat :o

zjentek

..vypustím ti bazén ..tím to sousedům trochu osolíš :o

zzzzz

:oooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­oo

je to lepší?

zjentek

zzzzz: to je kravina né? Podle tý tvý teorie, že když neznám odpověď na otázku, tak ji raděj rychle smažu, by tady teda zůstaly otázky jen od tebe a petry15 ..kdybych mazal, čemu nerozumím. Aha ..takže mám vlastně alibi :o ..hjo a k tomu čezu a temelínu- schválně, pošli odkaz na kontakty těch co seděj v kanclech v Temelíně ..schválně, zkus ,)

zzzzz

Ti co sedí v kanclech jsou řádoví zaměstnanci, na ty kontakt nenajdeš. To oni ani zveřejnit nesmí. A já nejsem z Ovy:-)))

zjentek

tak snad se můžu dovolat na nějakou inženýrku z osobního JE Temelín né?

zzzzz

JE TemelínJaderná elektrárna Temelín

ČEZ, a. s.
JADERNÁ ELEKTRÁRNA TEMELÍN
373 05 TEMELÍN – elektrárna
tel.: 381 101 111
fax: 381 102 298

http://www.cez­.cz/cs/o-spolecnosti/kon­takty-skupina-cez/elektrarny.html

zjentek

a to je na tu inženýrku jó? :o

zzzzz

to je do Temelína do JE nejspíš na recepci:-))
Se nech přepojit, si budou myslet, že jim volá Ruda z Ostravy 🙂

zzzzz

Ne ty, mazal maže to na co neví odpověď, tak to hned považuje za otázku proti pravidlům:-))))
Ty se tak záludně ptáš, že zrovna na ty tvoje otázky nikdy neumí odpovědět:-))) Proto si tu nejspíš nejvíc mazaný uživatel:-DDD
Hele a víš že tvrdí, že si Bolák:-DDDDDDDDDDDDDDDD

zjentek

tak to by nešlo ..bolak je vzdělanej člověk :o