tomáš007

Pomůžete mi?

V pondělí sem byl na očkování proti tetanu. Doktorka říkala 2 dny necvičit. Dneska mám fotbalový trenink, ale mám to místo vpichu oteklé a už mě to moc nebolí. Můžu jít na trénink?

Nejlepší odpověď
anonym

No vidíš, žes to přežil. Máme to za sebou všichni.
Na trénink klidně jdi, ale trenéra upozorni, aby Tě „šetřil“, aby někde ve skrumáži Tě někdo do ramene neuhodil. Zbytečně by to bolelo.

Další odpovědi
briketka10

No a tak už ani hlava nebolí to je dobře, ale dávej pozor na prudké pohyby, aby se Ti nezamotala.

Damiana

Být tebou bych trénink dnes s klidem vynechala. Souhlasím s Hanulkou. Ještě je tam otok a tělo je vnitřně přece jen oslabené. Výkon perfektní stejně nepodáš, někdo tě majzne nebo spadneš a zbytečně si ublížíš.
Běž se projít ven nebo udělej něco, na co ti chyběl čas a chystal ses.
Trénink ti neuteče, bude další. 🙂

hanulka11

já bych ho dneska vynechala přeci jen by tě mohl někdo pěkně do toho drcnout a neunavuj se ještě ......stejně nebudeš hrát na plný pecky .....tak bych byla dneska doma
je to ale na tobě jak se rozhodneš

Maussy

Tak doktorka to neříká asi jen tak z legrace..