Avatar uživatele
anonym

Pomůžete mi?

Pomůžete mi sestavit seznam potomků herců,zpěváků či jiných významných osobností ,kteří kráčejí ve šlépějích svých rodičů?
Příklad: Sovák-Schmitzer

Děkuji vám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, barnajka, Radius před 4714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Munzar a Hlaváčová-B.Munzarová,G­.Vránová-Onřej Kepka,J.Bohdalová-Simona Stašová,Petr Kostka ,Carmen Mayerová-Tereza Kostková,Václav Vydra a Dana Medřická-Vašek Vydra,Jiří Kodet-Bára Kodetová,Jiří Hrzán-Bára Hrzánová,Bolk Polívka a Evelyna Steimarová-Anna Polívková,František Filipovský-Pavlína Filipovská,Miroslav Zounar-Martin Zounar,Vladimír Menšík-Martina Menšíková,Boris Hybner-Vanda Hybnerová.
Doplňuji:
http://www.roz­kvetlekonvalin­ky.estranky.cz/clan­ky/patri-k-sobe.2/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Antal Stašek – Ivan Olbracht (spisovatelé s pseudonymem, vlastními jmény Karel a Antonín Zemanové)

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­van_Olbracht
Doplňuji:
jen ČR, nebo i zahraničí? Ze zahraničí mě napadá Johnny Cash a jeho nejstarší dcera Rosanne, oba slavní country zpěváci.
Jiná americká country zpěvačka – Naomi Judd – zase vystupovala se svou dcerou Wynonnou, byly známé jako duo The Judds.
Pozadu nezůstal ani Shooter Jennings, syn nedávno zemřelé countryové legendy Waylona Jenningse. I Shooter začal vydávat CD ve stylu country…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Možná je to v tom odkazu od jami, ale nechce mi to celý procházet :) Napadl mě Karel Černoch a Tereza Černochová, Laďa Kerndl a Tereza Kerndlová, Naďa Urbánková a Jana Fabiánová, Karel Vágner a jeho děti Karel Vágner ml + Tereza Vágnerová, Michal Pavlíček + Michal Pavlíček ml., Ondřej Soukup + František Soukup, Michael Kocáb + Natálie Kocábová, Zdeněk Svěrák + Jan Svěrák, Václav Kotek + Vojta Kotek, Jiří Vondráček + Lucie Vondráčková,… Těch by se ještě našlo :))
Doplňuji:
Ilja Prachař + David Prachař + Jakub Prachař, Leoš Suchařípa + David Suchařípa, František Nedvěd + Vojtěch Nedvěd, Iva Janžurová + Sabina/Teodora Remundovy, Ivana Trump + Ivanka Trump, Radek Brzobohatý + Ondřej Brzobohatý, Helena Růžičková + Jiří Růžička, Jan Kraus + David Kraus, Marie Rottrová + Martin Kučaj, Petr Janda + Marta Jandová, Radim Hladík + Radim Hladík ml., Vladimír Růžička + Vladimír Růžička ml., Jiří Helekal + dcery Kateřina a Aneta, Dalibor Janda + Jiřina Anna Jandová, Jiří Dienstbier + Jiří Dienstbier ml., Jan Fischer + Jan Fischer ml., Miroslav Macháček + Kateřina Macháčková, Jiřina Štěpničková + Jiří Stěpnička, Jan Werich + Jana Werichová, Jiří Plachý + Jiří Plachý ml., Zdeněk Štěpánek + Jana Štěpánková/Martin Štěpánek/Petr Štěpánek, Miloš Nesvadba + Michal Nesvadba, Josef Lada + Alena Ladová, Otakar Brousek + Otakar Brousek ml., Rudolf Deyl + Rudolf Deyl ml., Pavel Novák + Pavel Novák ml., Standa Procházka + Stanislav Procházka ml., Ivo Pavlík + Ivo Pavlík ml., Josef Váňa + Josef Váňa ml.,…

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sasa Rasilov

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek