Pomůžete mi?

Pomůžete mi sestavit seznam potomků herců,zpěváků či jiných významných osobností ,kteří kráčejí ve šlépějích svých rodičů?
Příklad: Sovák-Schmitzer

Děkuji vám.

Nejlepší odpověď
anonym

Munzar a Hlaváčová-B.Munzarová,G­.Vránová-Onřej Kepka,J.Bohdalová-Simona Stašová,Petr Kostka ,Carmen Mayerová-Tereza Kostková,Václav Vydra a Dana Medřická-Vašek Vydra,Jiří Kodet-Bára Kodetová,Jiří Hrzán-Bára Hrzánová,Bolk Polívka a Evelyna Steimarová-Anna Polívková,František Filipovský-Pavlína Filipovská,Miroslav Zounar-Martin Zounar,Vladimír Menšík-Martina Menšíková,Boris Hybner-Vanda Hybnerová.
Doplňuji:
http://www.roz­kvetlekonvalin­ky.estranky.cz/clan­ky/patri-k-sobe.2/

Další odpovědi
quentos

Antal Stašek – Ivan Olbracht (spisovatelé s pseudonymem, vlastními jmény Karel a Antonín Zemanové)

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­van_Olbracht
Doplňuji:
jen ČR, nebo i zahraničí? Ze zahraničí mě napadá Johnny Cash a jeho nejstarší dcera Rosanne, oba slavní country zpěváci.
Jiná americká country zpěvačka – Naomi Judd – zase vystupovala se svou dcerou Wynonnou, byly známé jako duo The Judds.
Pozadu nezůstal ani Shooter Jennings, syn nedávno zemřelé countryové legendy Waylona Jenningse. I Shooter začal vydávat CD ve stylu country…

barnajka

Možná je to v tom odkazu od jami, ale nechce mi to celý procházet :) Napadl mě Karel Černoch a Tereza Černochová, Laďa Kerndl a Tereza Kerndlová, Naďa Urbánková a Jana Fabiánová, Karel Vágner a jeho děti Karel Vágner ml + Tereza Vágnerová, Michal Pavlíček + Michal Pavlíček ml., Ondřej Soukup + František Soukup, Michael Kocáb + Natálie Kocábová, Zdeněk Svěrák + Jan Svěrák, Václav Kotek + Vojta Kotek, Jiří Vondráček + Lucie Vondráčková,… Těch by se ještě našlo :))
Doplňuji:
Ilja Prachař + David Prachař + Jakub Prachař, Leoš Suchařípa + David Suchařípa, František Nedvěd + Vojtěch Nedvěd, Iva Janžurová + Sabina/Teodora Remundovy, Ivana Trump + Ivanka Trump, Radek Brzobohatý + Ondřej Brzobohatý, Helena Růžičková + Jiří Růžička, Jan Kraus + David Kraus, Marie Rottrová + Martin Kučaj, Petr Janda + Marta Jandová, Radim Hladík + Radim Hladík ml., Vladimír Růžička + Vladimír Růžička ml., Jiří Helekal + dcery Kateřina a Aneta, Dalibor Janda + Jiřina Anna Jandová, Jiří Dienstbier + Jiří Dienstbier ml., Jan Fischer + Jan Fischer ml., Miroslav Macháček + Kateřina Macháčková, Jiřina Štěpničková + Jiří Stěpnička, Jan Werich + Jana Werichová, Jiří Plachý + Jiří Plachý ml., Zdeněk Štěpánek + Jana Štěpánková/Martin Štěpánek/Petr Štěpánek, Miloš Nesvadba + Michal Nesvadba, Josef Lada + Alena Ladová, Otakar Brousek + Otakar Brousek ml., Rudolf Deyl + Rudolf Deyl ml., Pavel Novák + Pavel Novák ml., Standa Procházka + Stanislav Procházka ml., Ivo Pavlík + Ivo Pavlík ml., Josef Váňa + Josef Váňa ml.,…

anonym

Sasa Rasilov