2vk2

Pomůžete mi?

Vím, že to není otázka, ale opravdu to potřebuji! Pokud jste v seriálu Ordinace v růžové zahradě měli rádi Robert Šamberu tak mi prosím napište na verca.kot@gmail.com a přihlaste se tím do petice proti jeho odchodu. Prosím! :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Bohužel Vám nepomůžu,nesleduji to,takže je mi jedno,kdo kam odešel.

Další odpovědi
annas

Seriál jsem viděla jen několikrát. Vím sice, kdo je Šambera, ale je mně lhostejné, že odešel.

panenka

Myslím si Verco že petice ti nepomůže jednou jak se v seriálu něco takového přihodí (že například někdo umře),znamená to že postava ze seriálu odchází a že už se do něj zpátky nevrátí.

Greneia

Televizi nesleduji a Ordinaci už tuplem ne, myslím, že Petice v tomto případě stejně nepomůže, může totiž taky odcházet z osobních důvodů.
Odpověď: nepomůžu, vysvětlení viz výše. 🙂

mosoj

Maslíte jako že by po volbách vstal z mrtvých ? Tolik se naše medicina zase nesebere.

anonym

Mosoj trefil hřebík. Ano,jest to tragickou skutečností,R. Šambera si oblékl dřevěné sako.
Pomoci není.

kropitko

třeba by to mohli pojmout jako horor že by byl „obživlá mrtvola“?
http://videa.su­perhry.cz/vide­o/3530-ozivla-mrtvola/