Hory123

Mám problém, bolí mě zápěstí, jakoby šlachy v nich. Nevíte, co s tím?

Mám problém, bolí mě zapěstí, jakoby šlachy v nich. Nevíte, co s tím?
Doplňuji:
Nejspíš to mám z mého pracovního vytížení, nosím těžké balíky a různé předměty

Odpovědi
Quimby

Dojít si k doktorovi, co jiného. Zvlášt s těma šlachama, protože zánět šlach je nepříjemnej a dost špatně se léčí.

anonym

Drž si je v teple – šátek, nátepníky…
A brzo k doktorovi – příčin může být více a odtud je nediagnostikujeme
😉

talka

Ano! Bývá to z pracovního vytížení. Může to být „Syndrom karpálního tunelu“ (vlastní zkušenost). Na googlu je spousta rad.

anonym

Střídej ruce.